Teddy BED – BOHO BEAR

2 900,00 

Łóżko, w którym zakochają się zarówno rodzice jak i dzieci! Połączenie starego, klasycznego stylu z kropelką dziecięcej, niczym nieograniczonej wyobraźni. Łóżko, które zostało wymyślone i stworzone z myślą o 3 letnich bliźniętach, które kochają zwierzęta i chciały mieć w pokoju coś, co będzie je tulić do snu – teraz prosto z naszej podwarszawskiej stolarni trafia do małych Klientów z całej Europy – pękamy z dumy!

Piękna, klasyczna rama łóżka Teddy Bed z wysokim wezgłowiem, które przedstawia buzię misia – łóżko jest wykonane z litego, szczotkowanego drewna, ręcznie bejcowane, utrzymane w stylu Vintage ale połączone z bajkowym, magicznym klimatem dziecięcego pokoju. Projekt tego łóżka to kompromis pomiędzy oczekiwaniami mamy, która chce wprowadzić styl BOHO do pokoju malucha – oraz potrzeb samego dziecka – ma być bajkowo, magicznie i przytulnie!

Łóżko jest niezwykle lekkie w swojej formie. Cudownie prezentuje się zarówno w pokoju chłopczyka, który kocha zwierzątka leśne jak i małej księżniczki, miłośniczki pluszowych misiów.

Przepiękny subtelny kolor wybarwienia drewna pasuje praktycznie do każdego koloru ścian, dodatków, tapet i innych mebli.

Dzieci, które będą spać w tym łóżku często przed zaśnięciem będą prosić rodziców, żeby książeczkę czytać również misiowi. Możliwe, że Misiek dostanie również swoje imię.  Z pewnością od tej pory będzie to przyjaciel malucha na dobre i złe, towarzysz zabaw i stróż wieczorową porą.

Miś, Misiu, Misiaczek, Niedźwiadek – zaproś go do pokoju swojego maluszka

Doskonałe łóżko, jako następne po szczebelkowym.

 •  wymiary pod materac: łóżko wykonujemy w wymiarach pod materac 70×160 cm. Możemy wykonać każdy inny wymiar – prosimy o zaznaczenie tej informacji w opisie zamówienia w koszyku (krok dalej) 
 • wymiary całkowite łóżka: całkowita konstrukcja łóżka jest trochę większa niż sam materac, do szerokości materaca należy dodać 9-10 cm, a do długości 11-12 cm. Tak więc, jeśli zamawiasz łóżko pod materac 70 x 160 cm to całkowita wielkość ramy to 80 x 171 cm. Wysokość wezgłowia to 116cm plus uszy, które zajmują max 15cm. Z drugiej strony łóżko ma wysokość 56cm
 • materiał: lite drewno, szlifowane, postarzane i lakierowane ręcznie. Nie używamy klejonki tylko litego drewna. Nie pozbywamy się sęków, nie selekcjonujemy drewna pod kątem sęków – kochamy naturalny wygląd drewna. Nie używamy natrysków tylko pędzla. Każde łóżko jest od początku do końca wykonane ręcznie.
 • kolorystyka: łóżko jest barwione naturalnymi pigmentami i pomalowane lakierem bezbarwnym.
 • w skład łóżka wchodzą:
  • drewniana konstrukcja łóżka
  • drewniany stelaż pod materac z elastycznych listew (nie ma koniecznosci stosowania materaca ze sprężynami)
  • łóżko sprzedawane jest bez materaca
 • łóżko do samodzielnego montażu, zawiera nawiercone otwory oraz komplet śrub potrzebnych do samodzielnego złożenia mebla. Do łóżka załączamy instrukcję oraz informację o bezpiecznym użytkowaniu łóżka.  

czas realizacji łóżka to ok 30 dni roboczych

dostawa:

 • łóżko można odebrać osobiście w Warszawie
 • wysyłamy przesyłką kurierską (jeżeli potrzebujesz dostawy na terenie UE prosimy o kontakt mailowy)