Łóżko piłkarskie – domek – Football Bed

Cena od 2300 zł

 

Łóżko domek w kształcie bramki piłkarskiej – idealne do pokoju każdego kibica. Nasze łóżko piłkarskie jest wykonane jest z dobrego gatunku drewna. Do produkcji łóżka bramki piłkarskiej używamy tylko litego drewna, a nie klejonki – może więc zawierać sęki oraz mini ubytki. Kochamy naturalność drewna, jego zapach, to jaki klimat tworzy we wnętrzu – cenimy niepowtarzalność każdego egzemplarza bramki. Łóżko bramka zachwyci każdego fana piłki nożnej i stworzy w pokoju magiczny – sportowy nastrój. Łóżko piłkarskie zostało zaprojektowane przez nas i jest wykonywane z najwyższą starannością w naszej stolarni. Idealne łóżko dla chłopca, którego pasja to piłka nożna!
To nie jest masowa produkcja – każdy egzemplarz łóżka piłkarskiego wykonujemy na zamówienie. Drewno jest szlifowane i malowane ręcznie. Cały stelaż łóżka jest malowany bezbarwnym lakierem, natomiast główna rama bramki w biało – czarne pasy.  Przepiękna siatka wykonana jest z grubego sznura jutowego – ręcznie pleciona i solidnie montowana do stelaża. Do wyboru dwie szuflady na pościel na „cichych” kółeczkach albo opcja dodatkowego spania. Wszystko z naturalnych materiałów – daje niespotykany efekt!
Łóżko domek bramka piłkarska spełni też oczekiwanie każdego kto chce mieć w domu ładny drewniany mebel w stylu skandynawskim. Ten oryginalny projekt łóżka powstał z ogromnej miłości do naszego synka (który jest fanem Cristiano Ronaldo). Kiedy syn dostał to łóżko w prezencie zaniemówił z wrażenia. Potem pod wrażeniem byli wszyscy jego koledzy, a  teraz wielu naszych klientów w Polsce, Hiszpanii, Francji, Belgii i Włoszech. Uwaga: każdy, kto otrzymuje to łóżko – piszczy z wrażenia, czasem płacze ze szczęścia. Prosimy więc o przemyślane zakupy.
Łóżko domek sprzedajemy ze stelażem drewnianym pod materac (to nie są zwykłe deski, tylko sprężynujące elastyczne listwy), bez materaca. Wzór łóżka jest zastrzeżony w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej.  Kopiowanie jest zabronione.
 •  wymiary pod materac: łóżko domek w kształcie bramki piłkarskiej wykonujemy w dwóch wymiarach pod materac 90×200 cm lub 80×160 cm. Możemy wykonać każdy inny wymiar – prosimy o zaznaczenie tej informacji w opisie zamówienia w koszyku (krok dalej) 
 • wymiary całkowite łóżka: całkowita konstrukcja łóżka bramki piłkarskiej jest trochę większa niż sam materac, do szerokości materaca należy dodać 12 cm, a do długości 22 cm. Tak więc, jeśli zamawiasz łóżko bramkę pod materac 90 x 200 cm to całkowita wielkość ramy to 102 x 222 cm
 • materiał: lite drewno, szlifowane i lakierowane ręcznie. Nie używamy klejonki tylko litego drewna. Nie pozbywamy się sęków, nie selekcjonujemy drewna pod kątem sęków – kochamy naturalny wygląd drewna. Nie używamy natrysków tylko pędzla. Każde łóżko jest od początku do końca wykonane ręcznie.
 • kolorystyka: łóżko piłkarskie jest pomalowane lakierem bezbarwnym a rama bramki na czarno-biało (ale to nie są kryjące farby, widać przepiękną strukturę drewna)
 • siatka: Siatka łóżka bramki piłkarskiej jest wykonana z grubego sznura jutowego, ręcznie pleciona, autorskim splotem – wygląda cudownie i pięknie prezentuje się w skandynawskich wnętrzach. Siatka jest solidnie montowana do stelaża łóżka bramki. Ważne: siatka pełni rolę wyłącznie dekoracyjną, jest zamontowana bardzo solidnie jednak nie służy do wspinania się czy podwieszania. Łóżko oraz siatka nie są zabawką i nie mogą być tak traktowane. Korzystając z łóżka należy przestrzegać instrukcji bezpieczeństwa która dołączona jest do instrukcji montażu. Wzór łóżka jest zastrzeżony w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej. 
 • w skład łóżka wchodzą:
  • drewniana konstrukcja łóżka i bramki piłkarskiej 
  • siatka montowana na tylnej ścianie łóżka oraz na górze
  • drewniany stelaż pod materac z elastycznymi listewkami
  • łóżko sprzedawane jest bez materaca
 • 2 szuflady na pościel –   łóżko można zamówić bez szuflad lub z dwiema pięknymi szufladami w stylu skandynawskim z uchwytami z grubego sznura jutowego, szuflady wysuwają się na kółeczkach 
 • funkcja spania – łóżko można zamówić z szufladą, która zawiera dodatkowy stelaż na materac – jest to idealne rozwiązanie dla rodzica, który chce położyć się obok dziecka, opcja fajnie sprawdza się podczas nocowania kolegów albo koleżanek ;-D dodatkowy stelaż jest mniejszy niż górny materac o 10 cm (z długości i szerokości), czyli jeśli zamawiasz łóżko z dodatkowym spaniem o wymiarze 90×200 to dolny materac będzie miał stelaż 80×190. UWAGA: Grubość dolnego materaca nie może być większa niż 12 cm.
 • łóżko do samodzielnego montażu, zawiera nawiercone otwory oraz komplet śrub potrzebnych do samodzielnego złożenia mebla. Do łóżka załączamy instrukcję oraz informację o bezpiecznym użytkowaniu łóżka.  

czas realizacji łóżka piłkarskiego to ok35 dni roboczych

dostawa:

 • łóżko domek w kształcie bramki piłkarskiej można odebrać osobiście w Warszawie
 • wysyłamy przesyłką kurierską (jeżeli potrzebujesz dostawy na terenie UE prosimy o kontakt mailowy)