Kilka slów o nas

Jesteśmy rodzinną manufakturą. Mamy pracownię projektową i stolarnię.  Wytwarzamy meble z drewna na zamówienie: tarasy, zabudowy kuchenne, szafy wnękowe. Od jakiegoś czasu specjalizujemy się w skandynawskich łóżkach – jesteśmy rodzicami trójki wspaniałych chłopców i każde łóżeczko domek tworzymy tak – jakby było robione dla naszych dzieci – z dbałością o każdy, najdrobniejszy detal, z dobrego drewna i bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Nie prowadzimy masowej produkcji, każde łóżko jest wykonywane ręcznie (szlifowane, malowane) – każde ma swój niepowtarzalny urok. Naszym hitem jest łóżko piłkarskie, które podbiło serca klientów we Francji, Niemczech, Belgii i Hiszpanii.

Łóżko domek dla piłkarza – łóżko piłkarskie  

Jesteśmy pierwszą firmą w Europie, która zaprojektowała i wykonała łóżko piłkarskie w stylu skandynawskim. Ten oryginalny projekt powstał z myślą pewnym 9 letnim młodym piłkarzu. Łóżko Footbal Bed zachwyca swoim wyglądem. Piękne, solidne łóżko w kształcie bramki piłkarskiej jest przystosowane do materaca 90×200 cm. Łóżko wykonane jest z drewna wysokiej jakości, ręcznie szlifowane i dokładnie malowane.  Nasze drewniane łóżko posiada cudowną, ręcznie plecioną siatkę z liny jutowej oraz dwie szuflady na pościel.

Drewniane łózko dziecięce MIŚ, w którym zakochają się zarówno rodzice jak i dzieci!   

Drewniane łóżko dziecięce, które idealnie pasuje do pokoju w stylu leśnym czy wnętrza boho. Łóżko MIŚ wykonujemy z litego drewna. To piękne łóżko dziecięce jest ręcznie szczotkowane i ręcznie bejcowanie – żadne tam maszyny! Wszystko od A do Z to ręczna robota, a najtrudniejsze są – nie uwierzycie…. uszy! Piękne wysokie szczotkowane wezgłowie z buzią śpiącego misia – to gratka dla miłośników mebli i zabawek Montessori. 
Łóżko MIŚ jest utrzymane w stylu VINTAGE. Świetnie komponuje się w pokoju dziewczynki jak i chłopczyka. Nasze drewniane łóżko skandynawskie pięknie prezentuje się zarówno na białej jak i kolorowej ścianie, cudownie wygląda w zestawieniu z tapetą lub rattanowymi dodatkami. 
To drewniane łóżko dziecięce jest też doskonałym elementem w terapii integracji sensorycznej Twojego dziecka – łóżko MIŚ jest w całości szczotkowane, ma też faktury na wezgłowiu. Aż chce się go głaskać i dotykać – jest to łóżko sensoryczne.
Drewniane łóżeczko dziecięce – doda magicznego, bajkowego klimatu w pokoju dziecka oraz pomoże stymulować go sensorycznie. 

Skąd pomysł na łóżko piłkarskie?

Nasz najstarszy syn jest miłośnikiem piłki nożnej, kilka razy w tygodniu treningi, non stop powtórki meczów w TV, najchętniej cały czas chodził by w koszulkach sportowych … – znacie to?
Długo szukaliśmy dla niego fajnego łózka – niestety na rynku królują słodkie łóżeczka domki dla małych dzieci albo te idealne dla dziewczynek. A co ze starszymi dziećmi? Co z chłopakami?
Postanowiliśmy zaprojektować i wykonać dla niego łóżko w kształcie bramki piłkarskiej. Miało to być fajne łóżko, które zrobi w jego pokoju piłkarski klimat – nie chcieliśmy żeby było tandetne. Miało pasować do skandynawskiego stylu naszego mieszkania, być po prostu ładne – i udało się w 100 proc. 
Kontakt

Kontakt

 

Jeżeli masz pytania dotyczące łóżeczka, czasu produkcji, dostawy lub inne – napisz do nas
e: info@woodnight.com.pl