Łóżko piłkarskie – domek – Football Bed

Cena od 2000 zł

 

Łóżko domek w kształcie bramki piłkarskiej – idealne do pokoju młodego kibica. Nasze łóżko piłkarskie jest wykonane jest z litego drewna, z wyselekcjonowanej, sosnowej kantówki wysokiej jakości – zachwyci każdego młodego piłkarza i stworzy w jego pokoju magiczny – sportowy klimat. Łóżko piłkarskie zostało zaprojektowane przez nas i jest wykonywane z najwyższą starannością w naszej stolarni. Idealne łóżko dla chłopca, którego pasja to piłka nożna!
To nie jest masowa produkcja – każdy egzemplarz łóżka piłkarskiego wykonujemy na zamówienie. Drewno jest szlifowane i malowane ręcznie. Cały stelaż łóżka jest malowany bezbarwnym lakierem, natomiast główna rama bramki w biało – czarne pasy.  Przepiękna siatka wykonana jest z grubego sznura jutowego – ręcznie pleciona. Dwie szuflady na pościel na gumowanych kółeczkach. Wszystko z naturalnych materiałów – daje niespotykany efekt!
Łóżko domek bramka piłkarska spełni też oczekiwanie każdej mamy, która chce mieć w domu ładny mebel w stylu skandynawskim. Ten oryginalny projekt łóżka powstał z ogromnej miłości do naszego synka (który jest fanem Cristiano Ronaldo). Kiedy syn dostał to łóżko w prezencie zaniemówił z wrażenia. Potem pod wrażeniem byli wszyscy jego koledzy, a  teraz wielu naszych młodych klientów w Polsce, Hiszpanii, Francji, Belgii i Włoszech.
Łóżko domek sprzedajemy ze stelażem drewnianym pod materac (to nie są zwykłe deski, tylko sprężynujące elastyczne listwy), bez materaca.
Wyczyść
 • wymiary pod materac: łóżko domek w kształcie bramki piłkarskiej wykonujemy w dwóch wymiarach pod materac 90×200 cm lub 80×160 cm. Możemy wykonać każdy inny wymiar – prosimy o zaznaczenie tej informacji w opisie zamówienia w koszyku (krok dalej) 
 • wymiary całkowite łóżka: całkowita konstrukcja łóżka jest trochę większa niż sam materac, do szerokości materaca należy dodać 7 cm, a do długości 21 cm. Tak więc, jeśli zamawiasz łóżko pod materac 90 x 200 cm to całkowita wielkość łóżka to 97 x 221 cm
 • materiał: lite drewno sosnowe, szlifowane i lakierowane ręcznie. Nie używamy klejonki tylko litego drewna. Nie pozbywamy się sęków, nie selekcjonujemy drewna pod kątem sęków – kochamy naturalny wygląd drewna. Nie używamy natrysków tylko pędzla. Każde łóżko jest od początku do końca wykonane ręcznie. 
 • kolorystyka: łóżko piłkarskie jest pomalowane lakierem bezbarwnym (widać strukturę drewna) a rama bramki na czarno-biało
 • siatka: oryginalna siatka łóżka piłkarskiego zrobiona z naturalnej grubej liny jutowej, ręcznie pleciona  i solidnie montowana do stelaża łóżka, siatka pełni rolę dekoracyjną, jest zamontowana solidnie jednak nie służy do wspinania się czy podwieszania.
 • w skład łóżka wchodzą:
  • drewniana konstrukcja łóżka i bramki piłkarskiej 
  • siatka montowana na tylnej ścianie łóżka oraz na górze
  • drewniany stelaż pod materac z elastycznymi listewkami
  • łóżko sprzedawane jest bez materaca
 • 2 szuflady na pościel –   łóżko można zamówić bez szuflad lub z dwiema pięknymi szufladami w stylu skandynawskim z uchwytami z grubego sznura jutowego, szuflady wysuwają się na kółeczkach 
 • funkcja spania – łóżko można zamówić z szufladą, która zawiera dodatkowy stelaż na materac – jest to idealne rozwiązanie dla rodzica, który chce położyć się obok dziecka, opcja fajnie sprawdza się podczas nocowania kolegów albo koleżanek ;-D dodatkowy stelaż jest mniejszy niż górny materac o 10 cm (z długości i szerokości), czyli jeśli zamawiasz łóżko z dodatkowym spaniem o wymiarze 90×200 to dolny materac będzie miał stelaż 80×190
 • łóżko do samodzielnego montażu, zawiera nawiercone otwory oraz komplet śrub potrzebnych do samodzielnego złożenia mebla. Do łóżka załączamy instrukcję oraz informację o użytkowaniu łóżka.  
czas realizacji łóżka piłkarskiego to 15 dni roboczych

dostawa:

 • łóżko domek w kształcie bramki piłkarskiej można odebrać osobiście w Warszawie
 • wysyłamy przesyłką kurierską (jeżeli potrzebujesz dostawy na terenie UE prosimy o kontakt mailowy)